540 bin TL değerindeki çöp kamyonu teslim alındı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un girişimleriyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak temin edilen 540 bin TL değerindeki çöp kamyonu, Bartın İl Özel İdaresi’ne teslim edildi.
Bu haber 2020-08-06 16:51:15 eklenmiş ve 265 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Son dönemdeki çalışmalara ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Milletvekili Tunç’un girişimleriyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak alınan çöp kamyonunun İl Özel İdaresi’nin araç parkına dahil edildiğini müjdeledi. Dursun, 540 bin TL değerindeki Ford Truks marka 4x2 çekerli çöp kamyonunun Devlet Malzeme Ofisi kanalıyla işlemleri tamamlanarak İdare’ye teslim edildiğini belirtirken, “Çöp kamyonumuzun idaremize hibe olarak gönderilmesinde çok önemli katkısı olan Adalet Komisyonu Başkanı Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'a çok teşekkür ediyor hizmete aldığımız aracımızın Bartın’ımıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 

Sütlüce’ ye 3 bin metrekare parke taşı

 

Açıklamalarının devamında Sütlüce Köyü’ndeki kilitli parke yol çalışmasının devam ettiğini anımsatan Başkan Dursun, “Özel idaremizin 2019 yılı programında yer alan Sütlüce Köyü 3 bin metrekare kilit parke çalışmalarımızı Genel Sekreterimiz Metin Çetin, İl Genel Meclis Üyemiz Göker Giray Gülsoy, Yol Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz Levent Çam ve Saha Sorumlumuz Hüseyin Gümbül ile birlikte yerinde inceledik. 2019 yılında il genel meclisimizce programa aldığımız ve aynı yıl içerisinde bitiremediğimiz kilit parke olarak taahhütlerimizin uygulamasını hayırlısıyla başlatmış bulunuyoruz” dedi. Dursun sözlerini özetle şöyle sürdürdü:

Çakraz’ın çehresi değişti

 

“Amasra Kaymakamımız Gökhan Gürbüzerol, İl Genel Meclis Üyemiz Bekir Karabacak, Özel idare Genel Sekreterimiz Metin Çetin, Plan Proje Müdürümüz Yunus Alışkan ile Çakraz sahil plajında Amasra Kaymakamlığı ve İl Özel İdaremizin birlikte yürüttüğü peyzaj çalışmalarımızı yerinde inceledik. Yapılan yeni düzenlemeler ile tam bir turizm beldesi hüviyetine kavuşan Çakraz’ımız yeni yüzüyle yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam edecek projenin hayata geçirilmesinde katkı sağlayan Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'a, Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner'e, Amasra Kaymakamımız Gökhan Gürbüzerol'a, İl Genel Meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca projenin her aşamasını bizzat takip ederek sonuçlandıran İl Özel İdaremizin Genel Sekreteri Metin Çetin'i ve teknik personellerimizi de başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.

 

Sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

 

Özel idaremizin 2020 yılı programında yer alan Kocaköy Deremescit ana yolunda sıcak asfalt çalışmalarımızı Genel Sekreterimiz Metin Çetin, İl Genel Meclis Üyemiz Bekir Karabacak, Plan Proje Müdürümüz Yunus Alışkan, Yol Ulaşım birim yetkilisi Beltan Köseoğlu ve Saha sorumlumuz Hüseyin Gümbül ile birlikte yerinde inceleyerek çalışanlarımıza kolaylıklar diledik.

Bunun yanı sıra KÖYDES projelerimizde yer alan Şahin Kayacılar Karaköyşehler gurup yolunda uygulamasına başladığımız sıcak asfalt çalışmalarımızı Genel Sekreterimiz Metin Çetin ile birlikte yerinde inceledik. KÖYDES projesiyle köylere hizmet götürmemizi sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ödeneklerinin İlimize aktarılmasında önemli ölçüde katkı sağlayan Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç 'a ve ilimizdeki projelerimize her zaman destek olan Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner'e meclis üyelerimize teşekkür ediyor, yapılan köylerimize hayırlı olmasını diliyoruz.”

ETİKETLER : Bartın Bartın İl Özel İdaresi Kenan Dursun AK Parti Yılmaz Tunç çöp kamyonu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi