Sanayi siteleri Arife günü de açık

Arife günü sanayi sitesinin esnafının açık olacağını hatırlatan MESO Başkanı Yılmaz Akdeniz, “Araç bakımları için Odamıza bağlı oto tamircileri tüm Bartın halkının hizmetindedir. 30 Temmuz 2020 Perşembe Arife günü de Bartın Yeni Sanayi Sitesi ve Kozcağız Küçük Sanayi Sitesi’ndeki oto tamir esnafımız ve oto yedek parça satıcısı olan esnaflarımız vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecektir” dedi.
Bu haber 2020-07-29 16:17:13 eklenmiş ve 198 kez görüntülenmiştir.

 

Eren SARIKAYA

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz, Kurban Bayramı’nda yola çıkacak olanların yol bakımlarını ihmal etmemeleri tavsiyesinde bulundu. Kurban Bayram ıtatili nedeniyle uzun yola çıkacak olanların yolda kalmamaları için araç bakımlarını yaptırmalarının büyük önem arz ettiğine dikkat çeken Akdeniz, şu uyarıla ve hatırlatmalarda bulundu:“Kurban Bayramı tatili nedeniyle şehir dışı seyahatlerin oldukça yoğun olacağını aşikâr...Aracınızın bakımı da önemli… Bu nedenle özellikle araçlarınızın yağı ve suyunu tamamlayıp, aydınlatma sistemini kontrol etmelisiniz. Lastikleri eskiyen araçlar trafikte hem kendileri hem de diğer araçlar için büyük tehlike ile arz ediyor. Aşınan lastiklerin seyir halinde patlama riski yüksek olacağı için, duble yollar nedeniyle yüksek hızla seyreden araçların da kaza riski artmaktadır.Lastik hava basınçlarının da diş kalınlığı kadar önemli olduğu ve ayrıca doğru lastik, gerektiği kadar hava basıncı yakıt ekonomisi de sağlayacaktır.

 

 

“Sanayi esnafına güvenin”

 

Bunun dışında araçlardaki akülerin durumu da önemli. Yola çıkmadan akülerin ölçümünü yaptırılarak istenmeyen sürprizler ile karşılaşma riski ortadan kaldırılabilir. Araç bakımları için Odamıza bağlı oto tamircileri tüm Bartın halkının hizmetindedir. 30 Temmuz 2020 Perşembe Arife günü de Bartın Yeni Sanayi Sitesi ve Kozcağız Küçük Sanayi Sitesi’ndeki oto tamir esnafımız ve oto yedek parça satıcısı olan esnaflarımız vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecektir.

Vatandaşlarımız sanayi esnafına güvensin ve araçların kontrollerini yaptırarak gönül rahatlığı içinde gidecekleri yerlere doğru yola çıkabilirler. Araçlarda bulunması gereken, çeki halatı, yangın söndürme tüpü, stepne, stepne değiştirme gereçleri, reflektör ve bunun yanında araç kasko, sigorta iletişim bilgilerinin de unutulmaması gerektiğini de hatırlatmak istedim.

Bu vesile ile tüm Bartınlı hemşehrilerimizinKurban Bayramı’nı en içten dileklerimle, hem şahsım hem de Bartın MESO Yönetim Kurulu üyeleri adına kutlarım.”

ETİKETLER : Bartın Yılmaz Akdeniz Bartın MESO sanayi sitesi Kurban Bayramı
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi