MİLLİ İRADENİN ÜSTÜNDE GÜÇ YOK

Her zaman en büyük güç milli iradedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin birlik ve beraberliğini ve milletimizin serbest iradesi ile seçilmiş Cumhuriyet Hükümetimizi ve demokratik rejimimizi açıkça tehdit eden, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe ve devletimizi işgal girişiminin 4’üncü yıldönümünde yeniden en kuvvetli bir biçimde bir defa daha kınıyoruz.
Bu haber 2020-07-15 09:10:10 eklenmiş ve 1501 kez görüntülenmiştir.

 

Ülkemiz üzerinde kötü emel besleyenler hiçbir zaman heveslenmesinler. Hiçbir zaman Cumhuriyet ve rejim düşmanlarına bu mukaddes topraklarda Devletimizi ele geçirme fırsat ve imkânı tanınmayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar hep var olacak, ay yıldızlı şanlı bayrağımız şehit kanlarıyla sulanan vatan topraklarının üzerinde her zaman dalgalanmaya devam edecektir. Şu hiçbir zaman unutulmamalıdır ki, hiçbir güç bizim birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır.

Bu vesileyle vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını vermiş tüm şehitlerimizi bir kez daha minnet ile anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Allah yüce Türk milletine bir daha böylesine kötü günler yaşatmasın.

 

 

                                                                       EYBEY Medya Yayımcılık Ltd. Şti

ETİKETLER : Bartın 15 Temmuz darbe EYBEY Medya
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›