Yağmur suyu hattı oluşturuluyor

Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Çaydüzü Mahallesi 89 Nolu Sokak’ta yağmur suyu hattı oluşturmak üzere çalışma başlattı.
Bu haber 2020-07-14 09:21:56 eklenmiş ve 484 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi yeni yerleşim alanlarına altyapı desteği sağlamaya devam ediyor. Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak yeni yerleşim alanlarının oluştuğu Çaydüzü Mahallesi 89 Nolu Sokağa 600’lük beton borularla yağmur suyu hattı oluşturmak üzere çalışma başlattı.

 

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yeni yerleşim yerlerinin olduğu Çaydüzü Mahallesi 89 Nolu Sokak’ta altyapı sorununun yaşanmaması için yeni yağmursuyu hattı çalışması yaptıklarını söyledi. Akın,  “Uzun süreli veya aniden bastıran şiddetli yağışlar sonrasında oluşabilecek yaka selleri ve taşkınlara karşı önceden tedbir almak için bu riski taşıyan tüm mahallerimizde geniş çaplı alt yapı çalışmaları yaparak önler alıyoruz. Bu kapsamda da yeni yerleşim yerlerinin olduğu Çaydüzü Mahallesi 89 Nolu Sokak’ta yağmur suyu hattı oluşturmak için çalışma başlattık. Çalışmalarımızın tamamlanması ile bu noktada yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmiş olacağız” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın yağmur suyu hattı
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi