Yeniden Refah Partisi, milli kaynak paketini açıklayacak

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç, parti yöneticilerinin uzun uğraşlar neticesinde Türkiye’nin borçsuz, harçsız kullanabileceği yıllık 100 milyar dolarlık bir milli kaynak paketi hazırladıklarını belirtirken, bunu en yakın zamanda kamuoyuna da açıklayacaklarını söyledi. Gebiç, “Daha iktidara gelmeden kalem kalem bu 100 milyar doları nereden bulacağımızı ortaya koyduk, hazırlığını yaptık ve gelir gelmez bu kaynakları bulup milletimizin yüzünü güldüreceğiz inşallah” dedi.
Bu haber 2020-07-11 11:46:39 eklenmiş ve 369 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun olarak açık havada yapılan toplantıya İl Başkanı Gebiç’in yanı sıra Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem, il ve ilçe Yönetim Kurulu  üyeleri ile bir grup Bartınlı esnaf katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Gebiç, şunları söyledi:

“Pandemiden önce rutin olarak esnaf ziyaretleri yapıyor, bununla birlikte çay ocakları, kahvehaneleri de ziyaret ederek vatandaşlarımızla sohbet etme ve birlikte çay kahve içme fırsatımız oluyordu. Bu fırsatları değerlendirerek vatandaşlarımızla sohbet etme imkanını yakalıyor talep ve sorunlarını da dinliyorduk. Partimizin yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuyorduk. Korana virüs tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hem ekonomik, hem de sağlık alanında sıkıntıları olmuştur. Getirilen kısıtlamalar herkesi olduğu gibi bizleri de etkilemiştir. Başta da söylediğim gibi sürekli sahada aktif olan sürekli halkla, esnafla iç içe olan Yeniden Refah Partisi teşkilatlarımızı da etkilemiştir.

 

“Esnaf, bir kentin can damarıdır”

 

Normalleşme süreci ve kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte bundan sonrada fırsat buldukça hemen hemen her gün il, ilçe, belde ve köylerimizde esnafımızı halkımızı ziyaret ederek hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinleyeceğiz. Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla kucaklaşmak ve onların sorunlarını dinlemek bizleri asla yormuyor. Esnaf bir kentin can damarıdır. Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan da gittiği her ilde özellikle esnafı dükkânlarında, işlerinin başında ziyaret ederek halkımızla kucaklaşıyor.

 

Yıllık 100 milyar dolarlık milli kaynak paketi

 

Genel Merkezimizde Başkanlarımızın yapmış olduğu çalışmalarla en kısa zamanda kamuoyuna borçsuz, zamsız vergisiz yıllık 100 milyar dolar milli kaynak paketini açıklayacağız. Daha iktidara gelmeden kalem kalem bu 100 milyar doları nereden bulacağımızı ortaya koyduk, hazırlığını yaptık ve gelir gelmez bu kaynakları bulup milletimizin yüzünü güldüreceğiz inşallah.”

Toplantıya katılan esnaflar da gördükleri ilgi alakadan dolayı Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç ve teşkilat mensuplarına teşekkür ederken, merhum Başbakanlardan Necmettin Erbakan ile birlikte Milli Görüş iktidarında esnafın, köylünün, işçinin, memurun yüzünün güldüğünü anımsattılar. Esnaflar daha sonra yaşadıkları sıkıntıları bir bir Gebiç ve parti yöneticileri ile paylaştılar. 

ETİKETLER : Bartın Yeniden Refah Partisi Ziver Gebiç milli kaynak paketi
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi