Yardımlar yerine ulaştı

CHP Bartın Merkez İlçe Başkanlığı’nın 21 haziran’da çıkan yangında tüm ev eşyalarını kaybeden Akağaç Köyü sakinlerinden Y.U. ve ailesi için başlattığı yardım kampanyasında toplanan tüm eşyalar, yerine ulaştı.
Bu haber 2020-07-09 15:01:49 eklenmiş ve 7852 kez görüntülenmiştir.

 

Hatırlanacağı üzere Bartın Merkez’e bağlı Akaağaç Köyü'nde ikamet etmekte olan Y.U. ile eşinin evi, 21 Haziran 2020 tarihinde çıkan yangın nedeniyle oturulamaz hale gelmiş ve kullanılır durumda hiçbir eşyaları kalmamıştı.

 

 

Bu durumdan vazife çıkaran Bartın CHP Merkez İlçe Başkanlığı yönetimi bir yardım kampanyası başlattı. CHP il ve ilçe örgütleri olarak, ellerinden gelen her türlü yardım ve desteği bulabilmek için yola çıkan CHP Merkez İlçe yönetimi, kısa sürede ihtiyaç duyulan tüm yardım malzemelerini temin etti. Konu ile ilgili olarak sosyal medya platformu Facebook aracılığıyla bir paylaşımda bulunan CHP Merkez İlçe Başkanlığı, şunları kaydetti:
“Zor durumda kalan bu aileye yardımcı olan, bağış yapan, yardım kampanyasına destek olan herkese ve ekibimizle ilgilenen Akağaç Köyü Muhtarı Katip Cumur'a çok teşekkür ederiz. Yardımlar yerine ulaştığı için çok mutluyuz. CHP olarak, halkımızın yanında olmaya her daim devam edeceğiz.”

ETİKETLER : Bartın CHP Akağaç Köyü yangın CHP Bartın Merkez İlçe Başkanlığı
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›