AK Parti’nin Bartın’daki kongre süreci Eylül’de başlıyor

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın’daki kongre sürecine 6 Eylül’de Amasra ve Kurucaşile ile start verileceğini söyledi. Yeni parti binasının inşaatına bu ay içinde başlanacağını müjdeleyen Kalaycı, şimdiye kadar bin yeni üye yaparak Bartın’daki AK Parti üye sayısını 24 bin 35’e çıkarttıklarını, hedeflerinin bu sayıyı 2023 yılına kadar 40 bine yükseltmek olduğunu kaydetti. Berat Albayrak ve ailesine yönelik sosyal medya üzerinden yapılan hakaretlere de değinen Kalaycı, bunu yapanları kınadığını belirtirken, “Allah’ın laneti onların üzerine olsun” dedi.
Bu haber 2020-07-04 10:25:22 eklenmiş ve 576 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Uzun bir aradan sonra yüz yüze olarak Ankara’daki parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti 138. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılan Turhan Kalaycı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasında öne çıkan hususları gazetemize değerlendirdi. Cumhurbaşkanı’nın parti teşkilatlarına herkesi kucaklamaları, herkesin gönlünü kazanmaları tavsiyesinde bulunarak önemli mesajlar verdiği belirten AK Parti Bartın İl Başkanı Kalaycı, şunları söyledi:

 

Bartın’da kongre süreci Eylül’de başlıyor

 

“Sayın Cumhurbaşkanımız kongrelerimizin başlayacağını bildirdi. Allah nasip ederse biz de kongrelerimize 6 Eylül tarihinde Amasra ve Kurucaşile kongreleri ile başlayacağız. Daha sonra da Ulus ve Merkez ilçemizin kongrelerini yaparak süreci devam ettirecek ve son olarak da İl Başkanlığı kongresini yapacağız.

 

“Allah’ın laneti üzerlerine olsun!”

 

Bunun dışında sosyal medyaya da bir dizayn getirileceğini söyledi Sayın Cumhurbaşkanımız. İnşallah bu da ülkemiz için hayırlı olur. Çünkü klavyeyi eline alan herkes bir şeyler yazıyor. Doğru yanlış algı yapıyor. Bu algılara kapılmamak lazım… Özellikle buradan şunu vurgulamak isterim; Sayın Cumhurbaşkanımız konuşmasında da belirtti. Daha yeni doğmuş bir çocuk üzerinden kendisine ve Bakanımız Berat Albayrak’a yüklenen hadsizlere… Bu kadar alçakça bir saldırı olamaz. Bunları şiddetle kınıyorum. Allah’ın laneti onların üzerine olsun. Çünkü dünyaya yeni gelen her çocuk bir melektir. Bir meleğin üzerinden siyaset olmaz, algı olmaz.

 

“Dünyanın en büyük stk’sı”

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın bize uyarıda bulunduğu bir diğer konu ise üye çalışmaları oldu. İnşallah 2023 senesine kadar 15 milyon üyeye ulaşmış AK Parti teşkilatı olarak seçime girmek istiyoruz. Çünkü AK Parti, dünyanın en büyük sivil toplum örgütü. Bununla da gurur duyuyoruz.

 

Bartın’da hedef 40 bin üye

 

Bartın’da da 23 bin 35 üyemiz vardı. Biz de bin üye yaptık. Bu bin üyenin partimize katılımını inşallah Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in de katılımı ile gerçekleştiririz. Ama bildiğiniz gibi içinde bulunduğumuz pandemi süreci bütün toplantıları alt üst ediyor. Bu yüzden bununla ilgili kesin bir bilgi veremiyoruz. Parti binamızın temelini de inşallah bu ay içinde atacağız. Biz de Bartın AK Parti İl Teşkilatı olarak 2023 seçimlerine 40 bin üye ile girmek istiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim halka hizmeti hakka hizmet bilelerin yolunu açsın.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı kongre Recep Tayyip Erdoğan
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi