Kalaycı: “Halkımızla gönül gönüle olmaya devam”

Tüm insanlığın Koronavirüs nedeniyle zor bir süreçten geçtiğine dikkat çeken AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Ülkemiz bu zorlu sınavı başarıyla geçerken bizler de AK Parti’nin neferleri olarak kentimizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızla, esnaflarımızla ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geliyoruz. Gerek esnaflarımızın gerekse vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlarla da sürekli temas halindeyiz. Vatandaşlarımıza hizmet etmek için bugüne kadar gecemizi gündüzümüze kattık. Halkımızla içi çe ve gönül gönüle olmaya devam edeceğiz” dedi.
Bu haber 2020-06-30 16:11:53 eklenmiş ve 474 kez görüntülenmiştir.

 

Kalaycı, geçtiğimiz hafta sonunda, AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Ümit Aksakal ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir'in yanı sıra İlçe Başkanları ve Belde Başkanlarıyla biraraya gelerek il bazlı istişare toplantıları gerçekleştirdi. Esnafların ve vatandaşlarında sorunlarını yerinde dinlerken sorunların çözümü için de ilgili kurumlarla iletişim halinde olduklarını belirten Kalaycı, şunları söyledi:

 

“Türkiye dünyaya örnek oldu”

 

“Tüm dünyamızı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle dünya ülkeleri zorlu bir sınav veriyorlar. Dünyanın önde gelen Avrupa ülkelerinin virüs nedeniyle yaşadıkları kaosu hep birlikte izledik. Türkiye ise bu zorlu sınava çok iyi hazırlandı. Salgının dünya ülkelerinde görülmeye başlanmasıyla beraber ülkemizde alınan tedbir ve önlemler başarılı sonuçlar ortaya çıkardı. Bu tedbirler ve önlemler sayesinde ülkemizdeki normalleşme sürecine geçişte hızlandı. Ülkemiz bu süreçte ne kadar güçlü bir devlete sahip olduğunu dosta düşmana göstermiş oldu. Avrupa’nın modern ülkelerinde vatandaşlar sağlık hizmeti dahi alamazken güçlü Türkiye her bir vatandaşının yanında oldu. Devletimiz sadece yurt içindeki vatandaşlarımıza el uzatmadı. Dünyanın bir diğer ucundaki vatandaşlarımızın da yanında oldu. Hiçbir ülke yurt dışındaki vatandaşları için bir hamle yapmazken Türkiye yine tüm dünyaya örnek olacak şekilde bir operasyon başlatıp on binlerce vatandaşımızın yurda dönüşlerini sağladı. Sağlık alanındaki çalışmalar hiçbir sıkıntıya mahal vermeden yürütüldü.

 

 

“Ayak basmadık yer kalmıyor”

 

Salgın nedeniyle vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için 7’den 70’herkesin ihtiyaçları tek tek karşılanıyor. İçinde bulunduğumuz bu normalleşme sürecini bizler de en iyi şekilde değerlendirmek üzere her zaman olduğu gibi görevimizin başındayız. Bartın’da ayak basmadık bir nokta bırakmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kent merkezimizin yanı sıra ilçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde vatandaşlarımızla buluşup sorunları yerinde dinliyoruz. Sorunların çözümleri içinde ilgili kurum ve kuruluşlarla iletişimler kuruyoruz.

 

 

“Partimize teveccühü karşılıksız bırakmayacağız”

 

İnsanımıza ne kadar hizmet etsek azdır. Bu düşünce ile bizler gecemizi gündüzümüze kattık ve katmaya da devam edeceğiz. Nerede bir sorun bir ihtiyaç varsa biz bugüne kadar orada olduk ve olmayı da sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın partimize olan teveccühlerini asla ama asla karşılıksız bırakmayacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da bu talimatları bu yönde. Koronavirüs sürecinde zorlu günler yaşayan esnaflarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yanında yer alıyoruz. Kentimizin en ücra köşesinde yaşayan vatandaşımızın bile yanında yer almak bizim görevimiz ve bu görevi en iyi şekilde sürdürmek için elimizden geleni yapıyoruz.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi