Başkan Akın’a ziyaret

Bartın Ulus Kumluca Abdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Zurnacı, Hüseyin Alp Akın, Emrah Altun ve Ramazan Yılmaz’ı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.
Bu haber 2020-06-27 13:11:38 eklenmiş ve 577 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) - Bartın Ulus Kumluca Abdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Zurnacı, Hüseyin Alp Akın, Emrah Altun ve Ramazan Yılmaz’ı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Başkan Akın, Bartın Ulus Kumluca Abdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.  Başkan Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi ve Bartın Ulus Kumluca Abdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çalışmaları konuşuldu. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Cemal Akın misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyarette yaptığı konuşmada Bartın Belediyesi olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarına destek olmaya çalıştıkları söyleyen Başkan Akın, “Tüm dernek ve sivil toplum örgütlerine imkânlar ölçüsünde ihtiyaç duydukları desteği vermeye çalışıyoruz. Bartın Ulus Kumluca Abdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği içinde üzerimize düşen bir konu olursa gerekeni yapmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dilerim” dedi.

ETİKETLER : bartın abdipaşa kumluca ulus yardımlaşma derneği
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›