Aydemir ve Işık’tan Akın’a veda ziyareti

Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir ve Cizre Cumhuriyet Savcılığı’na atanan Cumhuriyet Savcısı Uğur Işık, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a ayrı ayrı veda ziyaretinde bulundular.
Bu haber 2020-06-27 13:10:14 eklenmiş ve 1225 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) - Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir ve Cizre Cumhuriyet Savcılığı’na atanan Cumhuriyet Savcısı Uğur Işık, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a ayrı ayrı veda ziyaretinde bulundular.

Başkan Akın’ın ilk ziyaretçisi Başsavcı Aydemir oldu. Makam odasında gerçekleşen ziyaret karşılıklı sohbet ve görüş alışverişi şeklinde sürdü. Başkan Akın ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Aydemir’e yeni görev yerinde başarılar diledi. Akın, “Bartın’da görev yaptığınız süre boyunca memleketimize verdiğiniz hizmetler dolayısıyla halkımız ve şahsım adına teşekkür ederim. Yeni görev yerinizde başarı ve kolaylıklar dilerim” dedi.

Akın daha sonra, Hakimler Savcılar Kurulu (HSK) yaz kararnamesi ile tayini Cizre Cumhuriyet Savcılığı’na çıkan Bartın Cumhuriyet Savcısı Uğur Işık’ı makamında kabul etti Başkan Akın, Savcı Işık’a da ilimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edip yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Akın, her iki ziyaretçisine de Bartın’ı hatırlatacak çeşitli hediyeler vermeyi ve hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

ETİKETLER : bartın cemalakın başkan ziyaret ademaydemir uğurışık savcı başsavcı
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›