Bartın yeni bir yaşam alanına kavuşuyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın yeni dönem projeleri arasında yer alan ve yapım çalışmaları tamamlanan Kemerköprü Mahallesi Elmalık mevkiindeki Vefa Park, 27 Haziran 2020 Cumartesi, saat 19.00’da açılıyor.
Bu haber 2020-06-24 15:09:14 eklenmiş ve 1124 kez görüntülenmiştir.

 

Göreve geldiği ilk gün söz verdiği gibi kenti güzelleştirmek için çalışmayı sürdüren Belediye Başkanı Cemal Akın, görev süresi boyunca halkın hizmetine sunulan Yalı Sevgi Parkı, Şükrü Bankoğlu Yürüyüş Yolu, Kaynarca Spor ve Yaşam Parkı, Bartın Belediyesi 140. Yıl Parkı, Karaçay Piknik Alanı, Gazhane Kültür Parkı ve Ali Baysal Parkı’nın ardından yeni dönemde de projelerine hız kesmeden devam ediyor.

 

 

Başkan Akın konuya ilişkin açıklamasında, şunları kaydetti:

“2020 yılının ilk günlerinde Hürriyet Yaşam Merkezi ve Muhtarlık Bürosunu hizmete açmıştık. Şimdi ise Kemerköprü Mahallesi Elmalık mevkiinde projelendirdiğimiz Vefa Park’ı hizmete sunacağız. Çalışmalarımızı tamamlamamıza rağmen Koronavirüs salgını sebebiyle parkımızın açılışını gerçekleştirememiştik.

 

 

Allah nasip ederse 27 Haziran 2020 Cumartesi saat 19.00’da bu hizmeti de halkımızın istifadesine sunacağız. 9 bin metrekare alana sahip, içinde spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk parkı gibi bir sosyal donatısı olan parkımız böyle büyük hareketlilik kazandıracak.

 

 

Bu projemizin ardından ise Yalı Mevkii’nde yapım çalışmaları devam eden Yalı İskelesi ve Emekliler Evi Projelerimizi halkımızın hizmetine sunacağız.

 

 

Her geçen gün büyüyen şehrimizde çocuklarımızın ve yetişkin vatandaşlarımızın eğlenebileceği, sosyalleşebileceği alanlar yaratmak bizlerin en önemli görevleri arasında. Bu bilinçle çalışmaya devam ederek değerli halkımıza her zaman en iyi projelerle ve en güzel çalışmalarla hizmet etmeye devam edeceğiz.”

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Vefa Parkı
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›