Tarihi İskele ve Emekliler Evi’nde çalışmalar bitmek üzere

Bartın Belediyesi’nin “Tarihi Yalı İskelesi” ve “Emekliler Evi”ndeki çalışmalarında son aşamaya gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşa verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Bu haber 2020-06-23 10:40:29 eklenmiş ve 705 kez görüntülenmiştir.

 

Dış mekân çalışmaları tamamlanmak üzere olan Emekliler Evi’nde kış bahçesi ve iç mekân düzenleme çalışması ile Yalı bölgesinde bulunan tarihi iskele nostaljik olarak düzenlemeye devam ediyor. Çalışmaları yakından takip eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın sık sık çalışma yapılan alanı ziyaret ederek yetkililerden bilgiler alıyor.

 

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Akın, “Halkımızın teveccühüne layık olmaya çalışıyor vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Kısa bir süre içinde de Hem Emekliler Evi hem de Yalı İskele Projelerimizi tamamlayacağız. Göreve geldiğimiz ilk yıllarda Yalı Bölgesi’nde yapmış olduğumuz düzenleme çalışmaları ile bölgeye büyük hareketlilik kazandırmıştık. Yıllar önce Bartın’da yapılan gemilerin suya indirildiği, döneminde İç Anadolu’nun ticari kapısı olan iskelenin tarihi kimliğini gün yüzüne çıkartmayı hedefledik. Emekliler Evi ve Yalı İskele Projelerimiz ile bu bölgeye çok daha güzel bir görünüm kazandıracağız. 7’den 70’e her yaş kesiminden vatandaşlarımız güzel vakit geçirebileceği ilimiz turizm açısından önemi olan Emekliler Evi ve Yalı İskele Projelerini en kısa zamanda ilimize kazandıracağız. Tüm çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar, vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Tarihi Yalı iskelesi Emekliler Evi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›