Nüfus Müdürlükleri öğrenciler için açık!

Bartın Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü ve ilçe nüfus müdürlükleri, 20 Haziran Cumartesi günü 07.00-12.00 saatleri arasında sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezi sınav olan LGS’ye girecek öğrenciler için mesai yapacak.
Bu haber 2020-06-18 11:34:47 eklenmiş ve 408 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün 11 Haziran 2020 tarihli yazısı gereği; Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yazısı ile merkezi sistem sınavlarından olan Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavı (2020 LGS), 20 Haziran 2020 Cumartesi günü, birinci oturumun 09:30'da, ikinci oturumu da 11:30'da olmak üzere iki oturum halinde gerçekleştirilecek.

Sınava katılacak öğrencilerden, kayıp veya değiştirme nedeniyle T.C. kimlik kartı almak için nüfus müdürlüklerine başvuranlara fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodlu "Geçici Kimlik Belgesi" düzenlenebilmesi ve MERNİS nüfus bilgilerinde sorun olan öğrencilerin bilgi güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi için 20 Haziran 2020 Cumartesi günü saat:07:00-12:00 saatleri arasında Bartın dahil tüm il merkezlerindeki ve ilçelerdeki nüfus müdürlükleri açık tutulacak.

ETİKETLER : Bartın LGS Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi