Aladağ’da ot temizliği yapıldı

Bartın Belediyesi Temizli İşleri Müdürlüğü ekipleri Aladağ Mahallesi ve bağlı sokaklarda yabani ot temizliği çalışması gerçekleştirdi.
Bu haber 2020-06-18 10:48:38 eklenmiş ve 577 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüklerinin mahallelerde koordineli şekilde gerçekleştirdiği yabani ot biçme ve temizleme çalışmaları aralıksız şekilde sürüyor. Çalışmalarına Aladağ Mahallesi ve bağlı sokaklarda devam eden ekipler yaya yollarına uzanan ve kaldırımlarda çıkan yabani otları temizledi.

 

 

Çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Mahallelerimizdeki yeşil alanlarda ve çeşitli noktalarda hızla uzayan yabani otlar hem görüşü perdelemeleri açısından hem de görüntü kirliliği oluşturmaları açısından sıkıntı oluşturduğu için düzenli olarak tüm cadde ve sokaklarımızda ot biçme ve temizleme çalışmaları yapıyoruz. Bu kapsamda da görevlendirmiş olduğumuz ekiplerimiz çalışmalarına Aladağ Mahallesi ve bağlı sokaklarda devam ettiler. Çalışmalarımız ihtiyaç duyulan diğer noktalarda da devam edecek” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın ot temizliği
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›