Kalayc’nın hediye ettiği boyalarla dereceye girdi!

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’dan boya kalemi ve resim defteri isteyen minik Elif, Kalaycı’nın hediyesi kalemlerle yaptığı resim sayesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türkiye genelinde düzenlenen resim yarışmasında ilk üçe girdi.
Bu haber 2020-05-21 12:22:57 eklenmiş ve 8214 kez görüntülenmiştir.

 

Hatırlanacağı üzere; Bartın Kemankeşler Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü’nün ninik kemankeşi Elif Yaman, bundan yaklaşık 5 hafta önce AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı'yı telefonla aramış ve kendisinden boya kalemi ve resim defteri istemişti. Kalaycı da minik Elif’i kırmayarak isteklerini almış ve evine kadar götürerek küçük kızı mutlu etmişti.

Bu arada Türkiye Geleneksel Okçuluk Federasyonu, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Türkiye genelinde resim ve şiir yarışması düzenlendi. Minik Elif de, Kalaycı’nın hediyesi boya kalemleri ile resim defterine yaptığı bir resmi yarışmaya katılım amaçlı Federasyona gönderdi. Yapılan değerlendirme sorucunda Elif Yaman’ın resmi, ilk üçe girmeye hak kazandı.

Başarısını AK Parti İl Başkanı Kalaycı ile paylaşmak için kendisini ofisinde ziyaret eden minik Elif’i tebrik eden Kalaycı, çok mutlu olduğunu belirterek, Elif’in başarılarının devamını diledi ve ödüllendirdi.

 

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı Bartın Kemankeşler Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Türkiye Geleneksel Okçuluk Federasyonu 23 Nisan resim yarışması Elif Yaman
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›