Yeni yerleşim alanının yol ihtiyacı karşılandı

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol düzenleme çalışmalarına Çaydüzü Mahallesi 77. Sokak’ta devam ettiler.
Bu haber 2020-04-24 13:46:16 eklenmiş ve 371 kez görüntülenmiştir.

 

Daha önce hazırlık çalışmaları yapılan araç yolu sıcak asfalt ile düzenlenerek bölgede bulunan yeni yerleşim alanlarının yol ihtiyacı karşılanmış oldu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yapılan çalışma ile ilgili açıklamasında bir taraftan mahallelerdeki belediye hizmetlerinin kesintiye uğramadan sorunsuz şekilde sürmesi için düzenli olarak bakım ve onarım çalışmaları yaparken bir taraftan da yeni yerleşim birimlerinin de aynı hizmetlerden faydalanması için gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Başkan Akın, “Belediye olarak mahallelerimizin alt yapı ve üst yapı gereksinimlerini karşılamaya devam ediyoruz. Üst yapı çalışmalarımız kapsamında bir taraftan ihtiyaç duyulan noktalarda yeni yol ve kaldırımlar düzenlerken bir taraftan da mevcut yapılarımızın bakım ve onarımlarını da yapıyoruz. Bu kapsamda da belediyemize bağlı ekiplerimiz Çaydüzü Mahallesi 77. Sokak’ta yeni yerleşim alanlarının ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla yol düzenleme çalışması gerçekleştirdiler. Daha önce hazırlık çalışmalarını tamamladığımız bölgeyi sıcak asfalt ile düzenleyerek vatandaşlarımızın hizmetine sundular” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi