“Polisimize şükran borçluyuz”

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, huzur ve güven ortamı sayesinde bugün özgürce yaşamamızı sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın her bir ferdine milletçe şükran borçlu olduğumuzu söyledi.
Bu haber 2020-04-08 15:50:47 eklenmiş ve 191 kez görüntülenmiştir.

 

Milletvekili Tunç, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıldönümü ve polis haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında Polis teşkilatımızın, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun, düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde hayatını sürdürmesine imkan sağladığına dikkat çeken Tunç, şunları dile getirdi:

“Toplumun, düzen, barış, huzur ve güvenliğini sağlayan Polis teşkilatımızın çok kıymetli mensupları, değerli polislerimiz,  ülkemizin dört bir yanında ellerinden gelen gayretle, gece gündüz demeden insanımızın huzurunu sağlamak, güvenliğini temin etmek için tüm gayretleriyle çalışmakta, en zor şartlarda dahi görevlerini ifa ederken gerektiğinde bu ülke ve bu millet için canını feda etmektedir. Bugün de emniyet teşkilatımız bütün unsurları ile dünyayı etkisi altına alan Covid19'a karşı yürütülen mücadelede halkımızla el ele vererek çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Emniyet teşkilatı mensuplarımızın sağladığı huzur ve güven ortamı sayesinde bugün özgürlüğümüzü yaşıyor, her türlü endişeden uzak bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz. Millet olarak kendilerine şükran borçluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Polis teşkilatımızın 175. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Ülkemizi etkisi altına alan COVİD-19 salgınına karşı verdikleri başarılı mücadeleden dolayı şükranlarımı sunuyor, zor ve meşakkatli görevlerinde tüm polislerimize başarılar diliyorum. Görevi başında vatanı ve milleti uğruna gözünü kırpmadan şehit düşen polislerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

ETİKETLER : Bartın AK Parti Yılmaz Tunç Türk Polis Teşkilatı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi