Kentin değişik noktalarına el dezenfektanları yerleştirildi

Bartın Belediyesi tarafından yeni tip Koranavirüs (Covid-19) salgını için alınan tedbirler kapsamında şehrin değişik alanlarına el dezenfeksiyon standı yerleştirildi.
Bu haber 2020-04-06 14:15:39 eklenmiş ve 318 kez görüntülenmiştir.

 

Yapılan çalışma kapsamında Orta Mahalle Muhtarlık Bürosu yan tarafı, Şadırvan Caddesi, Kemer Meydanı, Orduyeri Mahallesi ve Hamam Sokak girişine olmak üzere 5 noktaya el dezenfekte stantları yerleştirilirken, çalışmalar belirlenen diğer noktalarda devam edecek.

 

 

Yapılan çalışma hakkında açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Covid-19 virüs salgını tedbir çalışmalarımızı her geçen gün artırıyoruz. Ortak kullanım alanları başta olmak üzere, toplu taşıma araçları, cadde ve sokaklarımızda dezenfekte çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmaların yanı sıra dışarı çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımızın da korunmalarına yardım olmak amacıyla şehrimizin bazı noktalarına el dezenfeksiyon stantları yerleştiriyoruz. Ekiplerimiz Orta Mahalle Muhtarlık Bürosu yan tarafı, Şadırvan Caddesi, Kemer Meydanı, Orduyeri Mahallesi ve Hamam Sokak girişine olmak üzere 5 noktaya el dezenfekte stantları yerleştirdiler. Çalışmalarımıza belirlediğimiz diğer noktalarda devam edeceğiz.  Halkımızın bu süreçte evde kalmalarını, dışarıya çıkmak zorunda olan vatandaşlarımızın da kurallara uymasını istiyoruz. Tüm halkımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Covid-19 el dezenfektanı
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi