Kozcağız’da Perşembe pazarı kapatıldı

Tüm ülkeyi saran Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla Kozcağız’daki Perşembe Pazarı, salgın riski ortadan kalkana kadar kapatıldı.
Bu haber 2020-04-01 16:31:05 eklenmiş ve 300 kez görüntülenmiştir.

 

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman Koronavirüs salgınına karşı beldede alınan yeni tedbirleri sosyal medya platforma Facebook’taki sayfası ve beldedeki megafonlardan yapılan anonslar aracılığıyla vatandaşlara duyurdu.

Kozcağız Jandarma Karakol Komutanı ve Belediye bünyesindeki birimlerin temsilcileri ile Koronavirus tedbirlerine yönelik günlük olarak yapılan değerlendirme toplantısı sonrasında Bakanlık genelgeleri ve Valilik emirleri çerçevesinde yeni tedbirlerin devreye sokulduğunu bildiren Başkan Karaman, şunları söyledi:
“Bu kapsamda Perşembe günleri kurulan meyve sebze pazarı geçici süreyle kapatılmıştır. İş Bankası arkasındaki Kadınlar Pazarı’mız mesafe kuralları çerçevesinde devam edecek, ileriki haftalara göre yeniden gözden geçirilecektir. Bir kavşak noktası olan şehrimizi güvende tutmak için hemşehrilerimizden evlerinde kalmaya devam etmelerini rica ediyorum. Sağlıklı günlerde buluşmak ümidiyle. Sevgili Kozcağız'ım, evde kalmaya devam ediyoruz.”

ETİKETLER : Bartın Kozcağız Mustafa Karaman Perşembe pazarı
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi