Zabıta ekipleri denetimleri gece de sürdürüyor

Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele çerçevesinde her türlü önlemi almaya çalışan Bartın Belediyesi’nin Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İl Hıfzıssıhha Meclisi’nin kararları doğrultusunda çalışmalarını gece-gündüz demeden sürdürüyor.
Bu haber 2020-03-31 14:03:31 eklenmiş ve 233 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından İl Hıfzısıhha Meclisi’nin yol, meydan, çarşı ve benzeri alanlarda acil ihtiyaçları dışında toplu olarak bulunulmaması için Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gece saatlerinde de denetimler yapılıyor.

Belediye Başkanı Cemal Akın, söz konusu denetimler ile ilgili açıklamasında, “Bartın Valiliği genel emri gereği vatandaşların yol, meydan, çarşı gibi alanlarda acil ihtiyaçları dışında toplu olarak bulunmaması için Zabıta personelimizce gece saatlerinde de denetimler sürdürüldü. İl Hıfzısıhha Meclisi’nin tüm kararlarını ilgililerine hızlı bir çalışma temposu ile tebliğ eden Zabıta Müdürlüğümüz, bu kararların uygulanması, alınan tedbirlerin etkinliğinin artırılması için denetimlerini sürdürüyor. Görevli tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, kolaylık diliyorum” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Covid-19
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi