TSO heyeti OSB’de üye ziyaretindeydi

Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık öncülüğündeki Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) heyeti, Bartın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) üyelerini ziyaret ederek üretim planlamaları, talepleri ve yaşadıkları sorunlar ile bunların çözüm yollarına ilişkin olarak fikir alış verişinde bulundu.
Bu haber 2020-03-10 09:14:56 eklenmiş ve 172 kez görüntülenmiştir.

 

Ziyaretlerde Başkan Balık’a, Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur ve H.Sami Karakaş’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri S.Cem Yıldız, Keramettin Şenkal, Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara, Dış Ticaret Birimi Sorumlusu Muratcan Ekmekci ile OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu eşlik etti. Balık ve beraberindekiler, Öz-Madeş Madeni Eşya San.ve Tic. A.Ş., Bardo Mobilya San.ve Tic. A.Ş., Şanver Helva ve Şekerleme İmalat San. Tic. Ltd. Şti., Öz-Tem Orman Ürünleri San.ve Tic. Ltd. Şti. ile Sayacılık sektöründe faaliyet gösteren Ramiz Tarhan'ı ziyaret ederek firma temsilcileri ile bir araya geldiler. Üretim yaparak hem ilimiz hem de ülke ekonomisine katkı sağlayan firma ziyaretlerinde firmaların üretim planları, talepleri ve sorunları ele alındı.

 

 

Ziyaretlerine ilişkin olarak kısa bir değerlendirme yapan Bartın TSO Başkanı Balık, yönetim olarak üye ziyaretlerine büyük önem verdiklerini söyledi. Balık, ziyaretlerin üyeler tarafından da memnuniyet verici ve yararlı bulunduğunu belirtirken şunları söyledi:

 

 

“OSB’de bulunan firmalarımız Bartın için üretim, istihdam ve katma değerde önemli yere sahiptir. Üye ziyaretlerine OSB’den başladık bunun devamı belli periyodlarla gelecek diyen Halil Balık, üyelerimizi ziyaret ederek onlarla fikir alışverişinde bulunmaya onların sorunlarını dinlemeye istek ve önerilerini almaya öncelik vereceğiz. Firmaların üretim, satış, ithalat ve ihracat konularında yaşadıkları sıkıntıların giderilmesi için oda olarak yapılabilecek her şeyi yapmaya hazırız. Büyümenin ve gelişmenin tek yolu üretim bunun bilincindeyiz. Ziyaretlerimiz firma sahiplerini son derece memnun etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçekleşen ziyaretimizde oda çalışmalarımız, projelerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında da kendilerine bilgi verdik. Üyelerimiz ile ilimiz ve bölgemizin gelişmesi ve kalkınması için her zaman irtibatta olmaya ve ortak akılla hareket etmeye devam edeceğiz.”

 

ETİKETLER : Bartın Bartın TSO Bartın OSB Halil Balık
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi