Bartın GİAD, Yeşilay Haftası’nı kutladı

Alkol ve uyuşturucunun, insan sağlığının yanı sıra aile ve toplum düzeninin bozulmasında da çok büyük bir etken olduğuna dikkat çekilen Bartın Genç İş İnsanları Derneği (GİAD) açıklamasında, çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimini etkileyen her olumsuzluğun geleceğimizi de olumsuz yönde etkilediği hatırlatıldı.
Bu haber 2020-03-03 16:59:31 eklenmiş ve 192 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın GİAD Yönetim Kurulu adına, 1- 7 Mart Yeşilay Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlandı. Yeşilay’ın, geleceğe sağlıklı ve güçlü nesiller bırakabilmek için mücadele eden ve kutsal bir görev ifa eden bir kuruluş olduğunun anımsatıldığı mesajda, Yeşilay Haftası’nın, ülkemizde madde bağımlılığına karşı farkındalık oluşturmak için önemli bir fırsat olduğu vurgulandı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Alkol ve uyuşturucu, insan sağlığını en çok tehdit eden etkenlerden biri olmakla beraber aile ve toplum düzeninin bozulmasında çok büyük bir etkendir. Çocuklarımız ve gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Ülkemize faydalı, ahlaklı, zihinleri ilim ve irfan ışığıyla aydınlanmış gençlerin yetişmesi toplumumuzun olduğu kadar devletimizin de hedefleri arasında bulunmaktadır. Bu nedenle çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimini etkileyen her olumsuzluk geleceğimizi de olumsuz yönde etkilemektedir.

Zararlı alışkanlıklar konusunda toplumda bilinç ve farkındalık oluşturmak için gayret gösteren Yeşilay Derneği başta olmak üzere bütün sivil toplum kuruluşlarına çalışmalarında başarılar diliyoruz, tüm vatandaşlarımızın Yeşilay Haftası’nı kutluyoruz.”

ETİKETLER : Bartın Bartın GİAD Yeşilay Haftası
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi