Tunç’tan kinayeli sitem!: “Siz yeter ki böyle devam edin”

AK Parti Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç, Bartın’da birilerinin Bartın’a Millet Bahçesi yapılacak olmasından rahatsızlık duyduğunu ve bunu çeşitli sebeplerle eleştirdiğini belirtirken, aynı kişilerin geçmişte Bartın’a yapılan pek çok büyük hizmete de değişik bahanelerle karşı çıktıklarını anımsattı. Tunç, “Siz böyle devam ettikçe, biz daha çok güzel eserleri Bartın’a ve ülkemize kazandırırız. Yeter ki böyle devam edin” dedi.
Bu haber 2020-03-03 16:49:56 eklenmiş ve 1548 kez görüntülenmiştir.

 

Tunç, sosyal medya platformu Facebook’taki sayfası aracılığıyla, Bartın’a Millet Bahçesi yapılacağına ilişkin verdiği müjde sonrasında bu durumdan rahatsız olanların yaptığı eleştirilere kinayeli bir şekilde sitem etti. “HAYRET!” başlığıyla yaptığı paylaşımda “Sosyal medyada bakıyorum da, Bartın’a Millet Bahçesi yapılmasından çok rahatsız olanlar var” diyen Tunç, bu kişilere şunları söyledi:

 

 

“İkinci Organize Sanayi Bölgesi için ‘Yüksek enerji nakil hatları ormandan geçiyor’ diye karşı çıktınız. ‘Üniversite Yazıcılarda olmaz, şehrin değişik yerlerine (olmayacak bir şey) dağıtalım’ dediniz. ‘Amasra’ya tünele ne gerek var’ dediniz. ‘Barajlar tehlikeli havuz’ dediniz. Karayolu çalışmalarında ‘makinaları geçirmeyiz’ diye vatandaşı tahrik ettiniz. Bartın’a Merkez Camii yapılmasın diye gösteriler yaptınız. Şimdi de Millet Bahçesi’ne karşı çıkıyorsunuz. Yapılan her güzel şeye karşı çıkmak zorunda değilsiniz, gerçi siz böyle devam ettikçe, biz daha çooook güzel eserleri Bartın’a ve ülkemize kazandırırız. Yeter ki böyle devam edin.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Yılmaz Tunç Millet Bahçesi sitem
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi