Tunç: “Ulus ve köylerine desteğimiz sürecek”

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da memleketi olan Ulus’a ve köylerine her türlü desteği vermeyi sürdüreceğini söyledi.
Bu haber 2020-03-03 16:39:00 eklenmiş ve 226 kez görüntülenmiştir.

 

Milletvekili Tunç, Ulus ve Köylerine Hizmet Derneği Başkanı Satı Lütfi Okçu ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelerek, derneğin projeleri işe ilgili istişarelerde bulundu. Ulus’ta yapılması planlanan projeler ile ilgili olarak gerçekleştirilen toplantıda, Ulus İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok, Ulus İlçe Sosyal Yardımlaşma Müdürü Uğur Ünal, Ulus İlçe Spor Müdürü Atilla Duman, Ulus ve Köylerine Hizmet Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Ulus Belediye Meclisi Üyesi Murat Ok da hazır bulundu.

 

 

Milletvekili Tunç, Derneğin kültür yayını olarak basılan ve örnek bir çalışma olan “Tarihi İzlerin Peşinde Ulus Fotoğrafları” adlı kitabı kendisine hediye eden Dernek Başkanı Satı Lütfi Okçu ve kitabın basımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

Toplantıya ilişkin kısa bir açıklama yapan Tunç, “Ulus ve Köylerine Hizmet Derneğimiz çok güzel projelere imza atarak, Ulusun tarihi turistik değerlerini öne çıkarıp, turizmin gelişmesine önemli katkı sağlamakta. Dernek Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine bu yıl da Ulus İlçe merkezinde ve Köylerimizde planladığı Projeler hakkında bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olacağımızı belirttik” dedi.

ETİKETLER : Bartın Ulus AK Parti Yılmaz Tunç Satı Okçu Ulus ve Köylerine Hizmet Derneği
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi