Gebiç’ten Kandil kutlaması

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç, İslam dünyası için mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’nin insanlığın yaşadığı tüm sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını diledi.
Bu haber 2020-02-27 13:11:45 eklenmiş ve 164 kez görüntülenmiştir.

 

Gebiç, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, “İslam Alemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Gebiç, içinde Regaib, Miraç, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç ayların, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimi olduğunu anımsattı. Gebiç mesajını şu sözlerle sürdürdü:

“Bu faziletli gün ve geceleri, fırsata çevirmeli, onların büyük birer nimet olduğunu unutmamalıyız. Rahmet ve merhamet kapılarının açıldığı mübarek Regaib Kandili’nde rabbimizden af ve bağışlanma dilerken gönül dünyamızı kirleten kin, nefret ve haksızlık gibi kötülüklerden sakınalım. Anne-babamıza, yakın çevremize her zamanki gibi sevgiyle ve iyilikle yaklaşalım. Başta ilimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua etmeyi unutmayalım.

Bu duygularla, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor; hemşehrilerimizin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandili’ni tebrik ediyorum.”

ETİKETLER : Bartın Regaib Kandili Yeniden Refah Partisi Ziver Gebiç
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi