Erbakan’ın Siyonizm ile mücadelesi anlatılacak

Merhum başbakanlardan Prof.Dr Necmettin Erbakan'ın vefatının 9. yılı münasebetiyle Erbakan Vakfı Bartın İl Temsilciliği tarafından "Ömrünü Ümmete Adayan Erbakan’ın Siyonizm İle Mücadelesi” adlı konferans gerçekleştirilecek.
Bu haber 2020-02-26 11:41:49 eklenmiş ve 83 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

 

Konferansa ilişkin olarak Erbakan Vakfı Bartın İl Yönetimi tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamayı Yönetim Kurulu adına yapan Erbakan Vakfı Bartın İl Temsilcisi Ramazan Günaydın, 29 Şubat Cumartesi saat 19.00’da, Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapılacak olan konferansa Vakıf Genel Sekreteri Doğan Bekin’in konuşmacı olarak katılacağını ve Necmettin Erbakan’ın Siyonizm ile mücadelesini tüm boyutlarıyla gözler önüne sereceğini söyledi.

 

“Ömrü, Siyonizmi anlatmakla geçti”

 

Günaydın, ABD Başkanı Donald Trump’ın geçtiğimiz günlerde “yüzyılın anlaşması” olarak lanse ettiği İsrail ile yaptığı anlaşmayı anımsattı. Bu anlaşma yapılırken ne Filistin tarafının, ne Arap ülkelerinin ne de Türkiye’nin görüşünün alınmadığına dikkat çeken Günaydın, şunları söyledi:
“Anlaşma tek taraflı olarak imzalanmıştır. Filistin toprakları üzerinde yüzyılın anlaşması adıyla çeşitli paylaşımlar yapıyorlar. Tabii bu anlaşmayla birlikte Siyonizm bir kez daha kendini gösterdi. Rahmetli Erbakan Hocamızın ömrü büyük İsrail projesi- Siyonizmi anlatmakla geçti. Ömrünü bu işe verdi.

 

“Tüm Bartın halkı konferansa davetli”

 

28 Şubat Erbakan Hocamızın ölüm yıldönümü olması nedeniyle Erbakan Vakfı Bartın İl Temsilcisi olarak anma programı düzenlemek istedik. Erbakan Vakfı Genel Sekreteri Sayın Doğan Bekin beyi ilimize davet ettik. Doğan Bey davetimizi kabul etti. 29 Şubat Cumartesi günü akşam saat 19.00’da Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda ‘Erbakan’ın Siyonizm İle Mücadelesi’ konulu konferans düzenleyeceğiz. Konuşmamın başında da ifade ettiğim gibi yüzyılın anlaşması diye adlandırılan ve tek taraflı olarak imzalanan anlaşma sonrası konferansımızın önemi bir kat daha artmış oldu. İnsanlarımız Siyonizm’in ne yapmak istediğini bir kez daha gözden geçirme fırsatı elde edecek. Genel Sekreterimiz ayrıntılı olarak anlatacak. Tüm sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizi ve Bartın halkımızı konferansa davet ediyorum.”

ETİKETLER : erbakan siyonizm bartın
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi