Güner çifti, özel eğitim merkezlerini ziyaret etti

Bartın Valisi Sinan Güner ve eşi Uzm. Dr. Beyhan Güner, ilimizdeki özel eğitim merkezlerini ziyaret ederek öğrenci, veli ve yöneticilerle görüştü.
Bu haber 2020-02-25 09:24:12 eklenmiş ve 8728 kez görüntülenmiştir.

 

Güner çifti hafta sonunda beraberlerindeki İl Milli Eğitim Şube Müdürü Temel Yüksel, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Mahmut Şahin, İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol ve Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler ile ilimizde dezavantajlı bireylere yönelik eğitim ve rehabilitasyon hizmeti veren Bizimkiler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile İlk Değişim Özel Rehabilitasyon Merkezlerini ziyaret etti.

 

 

Merkezlerde eğitim gören öğrenciler ve veliler ile tek tek ilgilenerek güzel bir gün geçirerek Vali Güner ve Hanımefendi Güner, dezavantajlı bireylerimizin ve velilerinin yanlarında olduklarını bir kez daha dile getirdi.

 

 

Ziyarette kurum sorumluları ile bir araya gelerek verilen eğitimler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Güner, dezavantajlı bireyler için yapılan çalışmalar hakkında hazırlanan sunumları izleyerek, yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

ETİKETLER : Bartın Sinan Güner Beyhan Güner Alpaslan Erol Mahmut Şahin Bizimkiler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İlk Değişim Özel Rehabilitasyon Merkezi
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›