Akademisyen çocuklarına yüzde 15 indirim

Bartın Üniversitesi ile Amerikan Kültür Koleji, Bahçeşehir Koleji ve Eğitim Bilimleri Özel Okulu arasında yapılan protokol çerçevesinde akademik ve idari personelimiz yüzde 15’e varan indirimlerden yararlanabilecek.
Bu haber 2020-02-22 11:24:05 eklenmiş ve 1789 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Üniversitesi Genel Sekreterliğinin personelimize özel imkânlar sağlamaya yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda özel sağlık kuruluşlarıyla bir protokol imzalayan Bartın Üniversitesi, şimdi ise Bartın’daki özel eğitim kurumlarıyla yüzde 15’e varan indirimleri kapsayan bir protokolü hayata geçirdi. Böylece Bartın Üniversitesi personeli, Amerikan Kültür Koleji, Bahçeşehir Koleji ve Eğitim Bilimleri Özel Okulu’ndan yüzde 15’e varan indirimlerden yararlanabilecek. Bartın Üniversitesi personelinin indirimli eğitim hizmetleri almaları için personel kimlik kartlarını göstermeleri yeterli olacaktır.

İmzalanan protokollerde emeği geçenlere teşekkür eden Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, “Her geçen gün daha fazla öğrenciye iyi bir üniversite hayatı sunmak için çalışan ve sayısı günden güne artan akademik ve idari personelimizin hayatını kolaylaştıracak adımlar atmaya devam ediyoruz. Her günü bir öncekinden daha iyi olması için çalıştığımız Üniversitemizde, aile olma bilinciyle ortak geleceğimizi birlikte inşa ediyoruz. Bu noktada imzalanan protokollerin hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.  

ETİKETLER : Bartın Bartın Üniversitesi Amerikan Kültür Koleji Bahçeşehir Koleji Eğitim Bilimleri Koleji
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›