Bahçeşehir Koleji’nden “Bursluluk sınavı”

Bartın Bahçeşehir Koleji, 2020-2021 eğitim-öğretim dönemini kapsayan Bursluluk Sınavı’nı 4-5-6-7. sınıf öğrencileri için 22 Şubat Cumartesi, 8-9-10 ve 11. sınıf öğrencileri için ise 29 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirecek.
Bu haber 2020-02-21 09:25:05 eklenmiş ve 345 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Velilerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı’na başvurular hız kesmeden devam ediyor. Sınavlara ilişkin açıklamalarda bulunan Bartın Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Meriyet Altun, kaliteli eğitimi 7 yıl önce Bartın ile buluşturmanın gururu yaşadıklarını belirtirken, bu süreçte kendileri ile birlikte olan velilere ve öğrencilere teşekkür etti. Altun, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yeni eğitim-öğretim döneminde de Bursluluk (Okula Kabul) Sınavı ile yeni öğrencilerimizin büyük ailemize katılmalarını ve bu güzel eğitim imkanlarından faydalanmalarını diliyoruz.

 

Yüzde 100’e varan burs imkanı

 

Sınavda başarı gösteren öğrencilere yüzde 100’e varan eğitim bursu olanağı sunuyoruz. Ayrıca başarı sıralamasına göre tüm öğrenciler burs olanaklarımızdan faydalanabiliyor.

Kurum olarak ‘kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır’ anlayışıyla hareket ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde sağlanan ulusal sınavlardaki akademik başarılarımızın yanında, sosyal imkanlarımız ile Bartın’ımızın en gözde okulu olduk. Bu doğrultuda ‘Hayal ettiğin geleceğe, doğru yerden başlamak senin tercihindir’ diyor tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi okulumuza davet ediyoruz. Türkiye genelindeki tüm Bahçeşehir Koleji kampüslerinde eş zamanlı olarak gerçekleşecek sınav 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri için bu 22 Şubat Cumartesi günü, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımına açık sınavımız ise önümüzdeki 29 Şubat Cumartesi günü yapılacaktır.

 

Sınav ücretsiz

 

Sınavımız ücretsiz olup tüm veli ve öğrenciler, okulumuzdan direkt başvurunun dışında dogruokul.com sitesinden online olarak ve (0378) 220 0 220 numaralı hattımızı arayarak da sınavımıza kolaylıkla kayıt yaptırabilirler.”

ETİKETLER : Bartın Bartın Bahçeşehir Koleji Bursluluk sınavı
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi