İYİ Parti Bartın ilçe kongreleri Kurucaşile ile start aldı

İYİ Parti’de kongre süreci Kurucaşile’de ilçe kongresi ile başladı. Yeniden güven tazeleyen Başkan Osman Gençulus, başarılı bir ekiple güzel işler başaracaklarını söyledi.
Bu haber 2020-02-18 15:42:03 eklenmiş ve 293 kez görüntülenmiştir.

İYİ Parti Kurucaşile İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi, geçtiğimiz Pazar günü, Kurucaşile’de gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen kongre seçimlerinde mevcut başkan Osman Gençulus, yeniden başkanlığa seçildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve ardından da İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede Divan; Semih Sargın, Ali Menteş ve Mustafa Dinçer’den oluştu. Divanın oluşmasının ardından seçime gidildi. Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İYİ Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Osman Gençulus, ilçe başkanlığına seçildi. Başkan Gençulus, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

 

 

Kongrede söz alan İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, partisinin yerel seçimlerde yer alma adına hızlı adımlarla ilerlediğini kaydetti. Başkan Kasapoğlu, ülke genelinde İYİ Parti olarak kongre ana temalarının “İktidara yürüyüş” olarak belirlendiğini söyledi.  Türkiye’nin bir an önce iyileştirilmiş parlamenter sisteme geçmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Kasapoğlu, vatandaşın ekonomiye ilişkin eleştirilerini yerinde dinledi.

 

 

İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler: Aydın Demir, Ercan Doğru, Mehmet Doğar, İbrahim Balık, Cevahir Anar, Mehmet Aksu, Mehmet Güngör, Hasan Çetinkaya, Ali Top, Yadigar Eray.

Yedek Liste: Hasan Anar, Necati Kahraman, Ali Haydar Güngör, Soner Vasa, Cevdet Kaya. İl Delegesi; Aydın Demir, Ali Top, Ercan Doğru, Mehmet Doğar, İbrahim Balık, Hasan Çetinkaya, Osman Gençulus, Mehmet Güngör. 

ETİKETLER : Bartın Kurucaşile İYİ Parti
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi