Marangoz atölyesi fabrika gibi çalışıyor

Bartın Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Marangozhane Atölyesi, Bartın Belediyesi’nin tüm ahşap ve mobilya ihtiyacını karşılıyor. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Hizmet Binası’nda bulunan marangoz atölyesinde mutfak dolabından kamelyaya, küpeşteden dekoratif saksıya kadar birçok ahşap işçiliği yapılarak hizmete veriliyor.
Bu haber 2020-02-14 09:31:50 eklenmiş ve 746 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Atölyeleri arasında yer alan Marangozhane Hizmetleri, Bartın Belediyesi’nin mobilya ve ahşap işçiliği ihtiyacının karşılıyor. Sanayi Sitesi’nde Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü hizmet binasında yer alan marangozhane atölyesinde birbirinden farklı ahşap ürünleri işlenerek belediye hizmetinde kullanılıyor. Muhtarlık binaları, mescitler, belediye park ve bahçelerinde kullanılan çitler, belediye hizmet binalarının mutfak dolapları ve mobilyaları, banklar, kamelyalar, büfeler, köprü küpeşteleri, çatı bakım ve onarımları, trafo, su deposu ve terfi istasyonlarının dış cephe kaplamaları, duvar kaplamaları, ahşap köprü, piknik masaları, ahşap danışma büroları, sundurma, dekoratif saksı, tabut ve projelerde kullanılan tarihi ahşap araç ve ekipmanların yapıldığı marangozhane atölyesi, büyük ihtiyaca cevap veriyor.

 

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartın Belediyesi Marangoz Atölyesi bizim en önemli birimlerimizdendir. Burada, yeni projelerimizin neredeyse tamamının ahşap işçiliğini ve mobilya ihtiyacını karşılıyoruz. Atölyemizde her türlü makine ve ekipmanımızla işlediğimiz ahşaplarla belediyemizin ihtiyaçları ile şehrimizin kent mobilyası ihtiyacını karşılıyoruz. Tüm park ve bahçelerimizde oturma alanlarımızı, kamelyalarımızı kendi ustalarımızın işçiliği ile karşılıyoruz. Bu sayede bütçemize de büyük katkı sağlamış oluyoruz. Belediye bünyesinde istihdamlarını sağladığımız 6 marangoz ustamızın başarılı çalışmaları ile güzel işler meydana getiriyoruz. Marangoz ustalarımıza yaptıkları güzel işler için teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın marangozhane atölyesi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi