Küre Dağları’nın tanıtımı yapıldı

İstanbul’da düzenlenen dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) 2020’de Küre Dağları Milli Parkı’nın da tanıtımı yapıldı.
Bu haber 2020-02-04 12:10:34 eklenmiş ve 699 kez görüntülenmiştir.

 

Haber Merkezi - İstanbul’da düzenlenen, dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) 2020'ye fuar alanına gelen ziyaretçiler tarafından Küre Dağları Milli Parkı standına büyük ilgi vardı.

Milli Park Müdürü Ali Bozkurt ve personeli fuara katılım sağlarken Bartın Valisi Sinan Güner’in himayelerinde Bartın il standında Küre Dağları Milli Parkı’nın Bartın ve Kastamonu’daki tüm alanlarının tanıtımı yapıldı.

Küre Dağları Milli Parkı standına Bartın Valisi Sayın Sinan Güner, Zonguldak Valisi Sayın Erdoğan Bektaş, Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kastamonu Pınarbaşı Belediye Başkanı Sayın Şenol Yaşar Bartın AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve dernekler ve sivil toplum kuruluşları ziyaret etti.

Küre Dağları Milli Parkı standını ziyaret eden turizm ve seyahat acentelerine ve ziyaretçilere Küre Dağları Milli Parkı’nın tüm alanlarının gösterildiği video gösterimi ve tanıtıcı materyallerle tanıtımı yapıldı. 

Ayrıca Çekilişi bugün yapılacak olan “Küre Dağları Milli Parkında Doğa Seni Çağırıyor” sloganıyla başlatılan “5 Ayrı Çiftte 2 Gün Bir gece Konaklamalı Tatil İmkânı Ödüllü Hediye Çekilişine” bin 400 kişi katlım sağladı.

 

ETİKETLER : küre dağlarıi fuar tanıtım
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi