252 denetimde 57 bin 791 TL ceza kesildi

Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, 2019 yılı içinde ani, planlı ve şikayet üzerine gerçekleştirilen 252 adet denetimde ilgili kanun, yönetmelik ve mevzuatlara aykırı durum tespitlerinden dolayı toplamda 57 bin 791,57 TL idari para cezası kesti.
Bu haber 2020-01-11 10:41:59 eklenmiş ve 450 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, Müdürlük olarak 2019 yılı içinde gerçekleştirdikleri denetimler ile ilgili olarak açıklama yaptı. “ALO181” Çevre ve Şehircilik Hattı’na, CİMER’e ya da İl Müdürlüğü’ne direkt intikal eden şikayet dilekçelerindeki hususların, İl Müdürlüğü’nde görevli denetim ekipleri tarafından yerinde inceleme ve değerlendirme yapılarak sonuçlandırıldığını belirten Özcan, şikayet konularının ağırlıklı olarak emisyon, koku, atık su ve plastik poşetlerin ücretlendirilmesi konularında olduğunu bildirdi.

İl Müdürlüğü tarafından 2019 yılında toplamda 252 adet denetim yapıldığını, bunların yüzde 9’unun planlı, yüzde 21’inin şikâyet üzerine, yüzde 69’unun da ani denetim şeklinde olduğu bilgisini paylayan Özcan, “Denetimlerde çevre mevzuatına aykırılık teşkil eden durumlar için toplamda 57 bin 791,57 TL idari para cezası uygulanmıştır. Bu kapsamda 2020 yılında denetimlerimize titizlikle devam edilecektir” dedi. 

ETİKETLER : Bartın Çevre denetimleri Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Ali Özcan
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi