Balık basın mensuplarını kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, her türlü zorluğa rağmen kamuoyuna haber akışı sağlayan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Bu haber 2020-01-10 09:44:46 eklenmiş ve 850 kez görüntülenmiştir.

 

10 Ocak dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayanlardan biri de Balık oldu. Gazetecilerin, toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru ve tarafsız haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlendiklerine vurgu yapan Bartın TSO Başkanı Balık, mesajında şunları dile getirdi:

“İnsanların hızlı ve doğru bir şekilde aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde her türlü zorluklara rağmen zaman ve mekân kavramı gözetmeksizin kamuoyuna haber akışını sağlayan gazeteciler, görevlerini gönüllük esası ve özveriyle ifa etmeye çalışan önemli bir meslek grubunun üyeleridir. İlimizde şevkle, fedakârca çalışan, işini hakkıyla yapmak için çabalayan tüm basın mensupları arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarımıza Allah'tan rahmet dileriz. Camiamız adına tüm basın çalışanlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunarız.”

ETİKETLER : Bartın Bartın TSO Halil Balık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi