Belediye Meclisi’nde gündem yoğun

Bartın Belediye Meclisi 2020 yılının ilk toplantısını 7 Ocak Salı günü gerçekleştirecek. Meclis üyelerini bu toplantıda, 14 maddeden oluşan yoğun bir gündem bekliyor.
Bu haber 2020-01-02 09:52:18 eklenmiş ve 3184 kez görüntülenmiştir.

 

Belediye Meclisi’nin 2020 mesaisi 7 Ocak Salı günü, saat 16.00’da yapılacak olan toplantı ile başlayacak. Yoğun gündeme sahne olacak Belediye Meclisi’nde şu konular görüşülerek karara bağlanacak:

1. Belediyemizin 2019 yılı gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerinin denetimi için komisyon oluşturulması ve gerektiğinde diğer kamu kuruluşlarından katılacak üyelere ödenecek ücretin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

2. Memur kadro değişikliği talebinin görüşülmesi.

3. Belediye Meclisi toplantılarının her ayın ilk haftası yapılması ve tatil edilip edilmeyeceği hususlarının görüşülmesi.

4. Harcırah bedelinin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

5. Meclis Başkan ve üyelerine meclis ve ihtisas komisyonu toplantılarına katıldıkları günler için ödenecek ücretin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

6. Belediyemizde Sözleşmeli olarak çalıştırılan Programcı, İnşaat Mühendisi ve Jeoloji Mühendisinin sözleşmelerinin yenilenmesi ve ücretlerinin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

7. Belediyemiz Zabıta Personeline 2020 yılı için ödenecek fazla mesai ücretinin belirlenmesi.

8. Belediyemiz İtfaiye Personeline 2020 yılı için ödenecek fazla mesai ücretinin belirlenmesi.

9. Şiremirçavuş Mahallesine kayıtlı bulunan “Kahveciler Sokak” isminin “Kadun Ana Sokak” olarak değiştirilmesi talebinin görüşülmesi.

10. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Belediyemizde görev yapan memur ve sözleşmeli personele 2020 yılında sosyal denge tazminatı ödenmesi talebinin görüşülmesi.

11. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Bartın Seyirtepe Camii Yaptırma Derneği ile Bartın Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalanması talebinin görüşülmesi.

12. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Şiremirçavuş Mahallesi, tapuda 1312 ada, 4, 5 ve 10 parsel nolu taşınmazlarda 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliğine ilişkin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yazısı ve ekindeki incelene raporunun değerlendirilerek karar alınması talebinin görüşülmesi.

13. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Bilgi İşlem Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin kabulü talebinin görüşülmesi.

14. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesi İnkum Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer yönetmeliğinde madde değişikliği yapılması talebinin görüşülmesi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Belediye Meclisi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi