“Yeni yılda hedefimiz marka kent Bartın”

Bartın Valisi Sinan Güner, “Yeni yılda İlimizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle Bartın’ın her yönüyle marka bir kent haline gelmesi en önemli hedefimiz olacaktır” dedi.
Bu haber 2019-12-31 10:45:13 eklenmiş ve 362 kez görüntülenmiştir.

 

“Yeni umutların, yeni heyecanların, yeni beklentilerin olduğu yeni bir yıla giriyoruz” diyerek mesajına başlayan Vali Güner, bölgemizde ve coğrafyamızda yaşanan savaşların neden olduğu acı ve gözyaşların sona ermesi ve yerini barış, huzur ve kardeşlik ortamına bırakmasının en büyük temennisi olduğunu belirtirken şunları dile getirdi:

“2019 yılında hayata geçirilen ve devam edilen projelerle Bartın’ın kalkınması için yeni yılda da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yeni yılda İlimizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle Bartın’ın her yönüyle marka bir kent haline gelmesi en önemli hedefimiz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; yeni yılın, Bartın halkına, çalışma arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarına, değerli basın mensuplarına, ülkemize ve milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

ETİKETLER : Bartın Bartın Valiliği Sinan Güner yeni yıl mesajı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi