Amasralı, bolluk ve bereket diledi

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Bartın Şoförler Odası Başkanı Sinan Amasralı, ülke genelinde barışın, mutluluğun, huzurun, sevgi ve saygının hakîm olduğu, bolluk ve bereketin, kazancın daha çok olduğu bir yıl temenni etti.
Bu haber 2019-12-31 09:47:45 eklenmiş ve 1349 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Bartın Şoförler Odası Başkanı Sinan Amasralı, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Amasralı mesajında şunları söyledi:

“Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız bir yılı daha geride bırakırken yepyeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz. Geride bıraktığımız 2019 yılının muhasebesini yaptığımız şu günlerde, hayata geçirmek istediğimiz yeni hedefler için, yeni yılda büyük ümit ve beklentiler içerisindeyiz. Umarım ülke genelinde barışın, mutluluğun, huzurun, sevgi ve saygının hakîm olduğu, bolluk ve bereketin, kazancın daha çok olduğu bir yıl geçiririz. Ekonomik yönden büyük zorluklarla mücadele eden değerli esnaf ve sanatkârlarımız, mal sahibi şoför esnafımız için, umarım yeni yılda yeni umutlarla, yeni projelere imzalar atılır ve hem ekonomimiz gelişir, hem de güçlü bir esnaf ve sanatkâr yaratmanın sevincini yaşarız. Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Şoförler Cemiyeti olarak, hoşgörü ve dayanışma içinde hareket ettiğimiz, tüm alt ve üst düzey kamu kurum ve kuruluşlarla, aynı dayanışma ve istikrarla, yeni yılda da, yepyeni plan ve projelere imzalar atmak hedefindeyiz. Başta siz esnaf ve sanatkârlarımız, mal sahibi şoför esnafımız olmak üzere, tüm Türkiye’nin, yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2020 yılının herkese sağlık, başarı, mutluluk ve bol kazanç getirmesini temenni eder, saygı ve selamlarımı sunarım.” 

 

ETİKETLER : Bartın Sinan Amasralı Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası yeni yıl
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi