Alkım Tan, Başkanlığa seçildi

Olağanüstü Kongre ile yeni Yönetim Kurulu’nu belirleyen Bartın Genç İş İnsanları Derneği’nde (Bartın GİAD) yeni Başkan Alkım Tan oldu.
Bu haber 2019-12-25 15:20:21 eklenmiş ve 1324 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Bartın GİAD’ın olağanüstü kongresi, dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan kongrede ilk olarak Bartın GİAD eski başkanı Salim Cem Yıldız söz aldı ve başkanlığı döneminde yapılan işler ile ilgili bir sunum yaptı. Ardından yapılan seçimde Alkım Tan yeni başkan olurken, teşekkür konuşmasında, Derneğin menfaatlerini korumak ve bulunduğu çizgiyi daha ileriye götürmek adına yönetim kurulu üyeleri ile birlikte elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi. Tan, kendisine duyulan güvenden ötürü dernek üyelerine teşekkür ederken, bu güvene layık olmak için çalışacağını sözlerine ekledi.

Alkım Tan’ın başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer aldı:
“Egemen Kemik, Hikmet Can Sayın, Esma Selin Koyutürk, Emrah Taşdemir, İsmail Hakkı Toscu, Miraç Burak Albayrak, Hüseyin Alp Akın, Doğukan Özardıç”

ETİKETLER : Bartın Bartın GİAD Alkım Tan Salim Cem Yıldız Egemen Kemik Hikmet Can Sayın Esma Selin Koyutürk Emrah Taşdemir İsmail Hakkı Toscu Miraç Burak Albayrak Hüseyin Alp Akın Doğukan Özardıç
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi