ZMO İl Temsilcisi Figen Kemik oldu

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Bartın İl Temsilciliği, 13. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde düzenlenen genel kurulda yapılan seçimlerin sonunda Figen Kemik, ZMO Bartın İl Temsilcisi seçildi.
Bu haber 2019-12-24 12:59:28 eklenmiş ve 4104 kez görüntülenmiştir.

 

Eren Sarıkaya

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Bartın İl Temsilciliği, 13. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde düzenlenen genel kurulun Divan Başkanlığını Yusuf Alagöz, katip üyeliklerini de  Barış Ata ve Onur Aydoğan üstlendi.

İlk olarak ZMO Bartın Temsilciğinin faaliyetlerinin görüşülüp değerlendirildiği genel kurulun sonunda yapılan seçimlerde Figen Kemik, ZMO Bartın İl Temsilcisi seçilirken  İl Temsilcisi Yardımcısı  İbrahim Yıldırım, Oda Genel Kurul Temsilcisi de Oktay Acıbal  oldu.

“Tarımda küçük aile işletmelerinin desteklenmesi önemli”

Genel Kurul’da konuşan ZMO Bartın Temsilcisi Figen Kemik, şunları kaydetti:

“13. Olağan Genel Kurulumuzun hayırlı sonuçlanmasını dilerim. ZMO İl Temsilciliği olarak Ankara’ da gerçekleştirilen çalışma toplantılarımıza katılarak ilimiz tarımı üzerine görüş ve önerilerimizi sunduk. Küçük aile işletmelerinin desteklenmesi, tarım sektörümüzün sürdürülebilirliği açısından son derece önemli. İlimizdeki tarımsal işletmeler de aynı minvalde küçük aile işletmelerdir. Ayrıca Bolu ilinde gerçekleştirilen 46. Dönem Genel Kurul Üyeleri Bilgilendirme Toplantısına katılarak İl Temsilciliğimizi temsil ettik.

“Karadeniz Bölge İlleri İstişare Toplantısına ev sahipliği yapmak istiyoruz”

Odamızın gelir kaynağı sadece üyelerimizin aidatlarıdır. Aidatlarınızla vermiş olduğunuz destekler odalarımız için son derece önemli. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Pazar günü de olsa kıymetli vakitlerinizi ayırıp Genel Kurulumuza göstermiş olduğunuz yakın ilgi bizleri son derece memnun etmiştir. İnşallah desteklerinizle Karadeniz Bölge İlleri İstişare Toplantısına ev sahipliği yapmak gibi bir hayalimiz var, üzerinde çalışıp, destek arayıp başarmanın gayreti içinde olacağız. Kamuda ve özel sektörde çalışan emek veren tüm meslektaşlarımızın her zaman yanlarındayız. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.”

 

 

 

ETİKETLER : ziraat mühendisleri odası figen kemik
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi