Kalaycı’dan yeni İl Başkanlığı binası müjdesi

Bartın’da kuruluşundan bu yana Koca Müftü Sokak’ta ki binada yer alan AK Parti İl Başkanlığı için yeni bina çalışmaları hızlandı. İl Başkanı Kalaycı yeni binanın elzem bir ihtiyaca dönüştüğünü belirtirken, “Milletin partisi AK Parti halktan aldığı güçle her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Bu büyüme fiziki olarak yeterli bir binayı da ihtiyaca dönüştürüyor. Bu anlamda uzun süredir üzerinde durduğumuz yeni bina inşaatı için alan belirlememizi yaptık ve çok yakında inşa sürecine de başlayacağız” dedi.
Bu haber 2019-12-21 16:30:48 eklenmiş ve 1628 kez görüntülenmiştir.

 

AK Parti İl Başkanı Kalaycı Cumartesi günü, beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Ayhan Dönmez’le yeni il binasının inşa edileceği alanda incelemelerde bulundu. AK Parti’nin milletin partisi olduğunu ve milletinden aldığı güçle büyümeye devam ettiğini vurgulayan kalaycı, şunları söyledi:

“Ülkemiz ve milletimiz için azimle çalışmaya devam ediyoruz. Memleketimizin her köşesine hizmet taşımak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bartın’da uzun yıllardır kullandığımız hizmet binamız artık fiziki olarak yetersiz kalmaya başladı. Uzun süredir tüm kadrolarımızla birlikte milletimize daha iyi hizmet sunabileceğimiz yeni bir hizmet binası için yer arayışlarımız devam ediyordu. Kent merkezinde, ulaşılabilir bir bina olmasının yanı sıra fiziki olarak da ihtiyaçlara yanıt verebilecek bina için yer konusunu çözdük. Çok yakında inşa çalışmalarına başlayacağımız yeni hizmet binamız gelecek yıl içinde kullanıma açılacak ve böylece halkımıza daha iyi hizmet sunabilme noktasında önemli bir adım atmış olacağız.”

Yeni binanın mevcut İl Başkanlığı binasına çok yakın bir alanda inşa edileceğini de söyleyen İl Başkanı Kalaycı, temeli bir ay içerisinde atılacak binanın kısa zamanda tamamlanacağını belirtti.

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı yeni il binası
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi