Nazif Çomak adaylığını açıkladı

Son yerel seçimler öncesinde, Merkez İlçe Başkanı’nın Genel Merkez tarafından görevden alınması sonrasında bu göreve atanan Nazif Çomak, 29 Aralık Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Merkez İlçe Kongresi’nde Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.
Bu haber 2019-12-14 10:19:14 eklenmiş ve 1066 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) – Adaylığına ilişkin olarak yazılı bir açıklama yapan Çomak, CHP Genel Başkanlığı tarafından 20 Aralık 2018 tarihinde Merkez İlçe Başkanı olarak Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıyla birlikte atama ile göreve geldiklerini anımsatırken şunları kaydetti:

“31 Mart Yerel Seçimlerine kısa bir süre kala göreve gelmemize rağmen aday belirleme çalışmalarımızı başarı ile gerçekleştirerek seçim çalışmalarına başladık. Parti içinde uzlaşma ve barışı sağlamadan başarı elde edilemeyeceği inancı ile görevde bulunduğumuz süre içerisinde partimizin içindeki dağınıklığı toparlamak, birlik ve beraberliği sağlamak adına çalışmaları gerçekleştirdik. Uzlaşmayı, birlikteliği, saygı ve sevgiyi, partimizin yerelde ve genelde başarılı olması ve iktidar hedefine ulaşmak için bütün partili yoldaşlarımız ile birlikte inşa edeceğiz. Buna yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 29 Aralık 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Merkez İlçe kongresinde Merkez İlçe Başkanlığı görevine adaylığımı açıklıyorum.”

ETİKETLER : chp merkez ilçe aday nazif çomak
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi