Bu yıl 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt yapıldı

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, kent merkezi mahallelerinde ve mücavir alan sınırları içerisinde gerçekleştirilen çalışmalarda 2019 yılı boyunca 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt yol yapıldı.
Bu haber 2019-12-10 09:40:09 eklenmiş ve 562 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, 2019 yılı çalışma programı kapsamında 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt yol yapıldı. Bartın Belediyesi’nin asfaltama çalışmalarına ilişkin olarak yapılan açıklamaya göre; Aladağ Mahallesi’nde 5 bin 150 metrekare, Şiremirçavuş Mahallesi’nde 12 bin 112 metrekare, Gecen Mahallesi’nde 12 bin metrekare, Kemerköprü Mahallesi’nde 8 bin 77 metrekare, Karaköy Mahallesi’nde 405 metrekare, Cumhuriyet Mahallesi’nde 40 bin 830 metrekare, Esentepe Mahallesi’nde 20 bin 60 metrekare, Karaçay Mahallesi’nde 2 bin 100 metrekare, Ağdacı Mahallesi’nde 9 bin metrekare, Gölbucağı Mahallesi’nde 2 bin 65 metrekare, Orduyeri Mahallesi’nde 340 metrekare, Yıldız Köyü’nde 2 bin 597 metrekare ve Tuzcular Köyü’nde 500 metrekare olmak üzere toplamda 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt yol yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine verildi.

 

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, konuya ilgili yaptığı değerlendirmede, şunları söyledi:

“Göreve başladığımız günden beri vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlamak için mahallerimizde imar planında bulunan fakat ulaşıma kapalı olan çok sayıda yolu iş makinelerimiz yardımıyla ulaşıma açarak düzenledik. Halkımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlamak için gerek hasar gören yollarımızda, gerekse de yeni yerleşim alanlar da oluştuğu bölgelerde sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Tozsuz, çamursuz, sıkıntısız, uzun ömürlü yollar oluşturmak amacıyla ihtiyaç duyulan her noktada yol düzenleme çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda 2019 yılı içerisinde 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt yol yaptık. Çalışmalarda görev alan personelimize teşekkür ediyorum. Halkımızın yaşam şartlarını en iyi seviyelere taşımak için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın asfalt çalışması
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi