Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını yaptı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) bünyesinde faaliyet gösteren Meslek Komiteleri’nin, sorun ve önerilerini dile getirdikleri “ Meslek Komiteleri Toplantısı”, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık başkanlığında gerçekleştirildi.
Bu haber 2019-12-04 10:01:36 eklenmiş ve 117 kez görüntülenmiştir.

 

Açılış konuşmasında meslek komitesi üyelerinin büyük çoğunluğunun toplantıya iştirak etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Balık, komite üyelerine teşekkür etti. Balık, Meslek Komite toplantılarının asıl amacının sektörel sorunların tespiti, komite üyeleriyle görüş alışverişinde bulunmak ve çözülmesi talep edilen sorunlarla ilgili çalışmalar yürütmek olduğunu söyledi. Komite toplantılarında Yönetim Kurulu’nun çalışmaları ile ilgili olarak Komite üyelerinin aylık olarak bilgilendirildiğini anımsatan Başkan Balık, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

 

“Bizler odayı temsil eden yöneticiler olarak değerli meslek komitelerimiz ile işbirliği ve fikir birliği içerisinde hareket ediyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin etkin biçimde geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, Bartın Ticaret ve Sanayi  Odası üyelerine ve ilimize daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu tek başımıza yapacağımız bir şey değil, bu hedeflerimize odamız işleyişine son derece önemli katkılarda bulunan meslek komitelerimiz ve istişare içerisinde olduğumuz kurumlarımız ile mümkün. Bu toplantılar sizin sektörünüzün sesi, meslektaşlarınızın ortak akılla sorunlarının çözüme ulaşacağı yerdir. Komitelerimizin mesleki ya da şehrimizin sosyo ekonomik sorunlarına karşı olan duyarlılığı, etkin ve örnek çalışmaları bizleri mutlu etmektedir. Şehrimize değer katmak için, meslek komitelerimizin yanında olmaya ve birlikte hareket etmeye devam ediyoruz.”

Açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu'nun katıldığı toplantılar, gerçekleştirdikleri faaliyetler ve çalışmaları hakkında Meslek Komite Üyelerini bilgilendirdi.

Meslek komitesi üyelerinin görüş ve önerilerini dile getirmesinin ardından sektörlere ait durum değerlendirmesi yapılarak toplantı son buldu.

ETİKETLER : Bartın Bartın TSO Meslek Komite Toplantısı
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Bartın Web Tasarım