TSO’nun KOSGEB’ten ziyaretçisi vardı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkan Yardımcısı Ahmet Akdağ Ticaret, ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık'ı makamında ziyaret etti.
Bu haber 2019-12-03 11:33:05 eklenmiş ve 434 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) - Ziyarette KOSGEB Proje Yönetimi Dairesi Başkanı Ertuğrul Çetinkaya ve KOSGEB Bartın Müdürü Gökhan Akdağoğlu'da yer aldı. KOSGEB Başkan Yardımcısı Ahmet Akdağ ve beraberindeki heyeti TSO Başkanı Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H.Sami Karakaş ve Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı.

KOSGEB Başkan Yardımcısı Akdağ ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Halil Balık, Bartın TSO’nun KOSGEB ile sürekli diyalog içerisinde olduğunu ve istişare ederek çalışmalarını sürdürdüğünü, bundan da son derece memnun olduklarını dile getirdi.

KOSGEB kredi ve hibelerinin işletmeler ve girişimciler için can suyu gibi olduğunu ifade eden Başkan Halil Balık, “Üyelerimizin destek ve hibelerden faydalanması için yeni göreve başlayan Müdürümüz Gökhan Akdaoğlu ile istişare içindeyiz bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Kendisinin Ankara KOSGEB Başkanlığı'nda uzun süreli iş deneyimi olmuş bu bilgi ve tecrübelerden faydalanmak isteriz. Nitelikli projeler üretebilmek için sürekli sahada ve hep birlikte istişare içinde olmamız gerekli” dedi.

Ziyaret, karşılıklı hediyelerin takdiminin ardından son buldu.

ETİKETLER : tso ziyaret kosgeb
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi