İstanbul-Zonguldak uçuşu hava engeline takıldı!

THY’nin 29 Kasım Cuma günü saat 12.15’te İstanbul’dan Zonguldak Çaycuma Havaalanı’na yapılacak olan uçak seferi hava muhalifeti nedeniyle iptal edildi.
Bu haber 2019-11-29 14:59:47 eklenmiş ve 1856 kez görüntülenmiştir.
THY’nın 12.15 İstanbul-Zonguldak seferi havanın aşırı rüzgarlı ve yağışlı olması nedeniyle iptal edilince İstanbul’dan gelecek olan 71 yolcunun yanı sıra Çaycuma’dan aynı uçakla 14.30’da İstanbul’a gitmek için bilet alan 114 yolcu da büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.
Vatandaşlar, Çaycuma Havaalanı’nın beklenen yolcu kapasitesine kavuşup uçuşların süreklilik arzetmesi için üzerine düşeni fazlasıyla yapıp seferlere ilgi göstermesine rağmen Zonguldak Havaalanı’nın şartlarının halen iyileştirilmemiş olmasının da etkisiyle zaman zaman hava koşulları zaman zaman da farklı sebeplerle uçuşların iptal ediliyor olması bu havaalanını kullananları adeta çileden çıkartıyor.
Sefer iptalinin ardından yeteri kadar bilgilendirilmediklerini belirten vatandaşlar, bagajlarını teslim alma konusunda da sıkıntılar yaşadıklarını belirtirken sorunların bir an önce çözülmesini istiyorlar.

 

 
Bartın Zonguldak ve Karabük illerinde yaşayan toplamda 1,5 milyon nüfusun kullanma potansiyelinin olduğu Zonguldak Havaalanı’ndaki pistin uzatılarak genişletilmesinin yaklaşık maliyetinin 13 milyon TL olarak ifade edildiğini anımsatan vatandaşlar, bu rakamın yapıldığında sağlayacağı faydanın yanında hiç bir anlamı olmadığını savunuyorlar.
ETİKETLER : THY İSTANBUL UÇAK
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi