Ar-Ge toplantısında projeler masaya yatırıldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, belediyenin devam eden ve önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerin değerlendirildiği Ar-Ge toplantısına başkanlık etti.
Bu haber 2019-11-20 14:27:43 eklenmiş ve 538 kez görüntülenmiştir.

 

Cemal Akın başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Balık, Ahmet Kömeç, Hasan Arınan, Bartın Belediyesi Ar-Ge Başkanı Aykut Oktay Ulu, Ar- Ge Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, ilgili daire müdürleri ve teknik personel katıldı.  Toplantıda Gasilhane, Toprak Kokan Çocuklar, Hürriyet Yaşam Merkezi, Yerel Ticaretin Geliştirilmesi, Tarihi İskele Düzenlemesi,  Etüt Merkezi ve Yaz Okulu,  Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi, Kültür ve İlimizi Tanıyalım Gezileri, Güner Enerjili Şarj İstasyonları ve Aydınlatma Sistemleri, Amatör Spor Kulüpleri ve Sporcuları Destekleme, Ücretsiz WİFİ, Elmalık Sokak Park Çalışmaları, Emekliler Dinlenme Evi, Minibüs Durak Merkezi, Çağlayan Rekreasyon Düzenlemesi, Kemer Meydan Düzenlemesi, Dallıca Sanayi Bölgesi, Kemal Samancıoğlu Müzesi Tadilat Projeleri hakkında istişarelerde bulunularak bundan sonrasına ilişkin çalışma programı belirlendi.

 

 

Toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın, “Geçmiş olduğumuz 10 yıllık süreçte ilimize birçok hizmette bulunduk. Şimdi ise bunlara yenilerini eklemek istiyoruz. Yeni dönemde ilimize uzun yıllar hizmet verecek birçok proje hazırladık. Çalışmalarımızın daha sağlıklı ilerlemesi için Ar-Ge ve Proje Ekibimizle sık sık toplantılar düzenleyerek istişarelerde bulunuyoruz. Halkın ihtiyaçlarına karşılık gelen, daha modern, daha güzel bir kent oluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Ar-Ge
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi