BAKKA 2020 Mali Destek Programı anlatıldı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Genel Sekreterliği’nce Bartın Valiliği Çeşm-i Cihan Toplantı Salonu’nda “Bartın İli Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı” bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Bu haber 2019-11-18 12:41:49 eklenmiş ve 311 kez görüntülenmiştir.

 

(Haber Merkezi) - Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanları, BAKKA Genel Sekretreri Muhammed Ali Oflaz, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ve Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara, BAKKA Bartın Yatırım ve Destek Ofisi (YDO) Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik ile kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda, BAKKA Genel Sekreteri Oflaz ve Bartın YDO Koordinatörü Kalecik, tarafından Mali Destek Programı’na yönelik hazırlanan projeler hakkında sunumlar gerçekleştirdi.

Mali Destek Programı’yla ilgili açıklama yapan TSO Başkanı Halil Balık, “Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2020 Yılı ‘Bartın İli Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı’nı 18 Ekim 2019 Cuma günü itibarıyla ilan etmiş bulunmakta. ‘Bartın ilinde turizm altyapısının geliştirilmesi’ amacıyla gerçekleştirilecek olan program bütçesi 5 milyon TL’dir. 2020 Yılı Bartın İli Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programının öncelikleri doğal, tarihi ve kültürel açıdan potansiyeli olan bölgelerde turizmin geliştirilmesine yönelik fiziki altyapı çalışmaları, alternatif turizmin geliştirilmesi için gerekli altyapı çalışmalarıdır. Açıklanan Destek Programı'yla ilgili projelerin gerçekleşmesi hem bölgemizin hem de ilimizin tarihi ve kültürel zenginliklerini ortaya çıkartmış olmanın yanı sıra, iş ve yatırım ortamlarının kurulmasına da büyük katkı sağlamış olacak. Mali Destek Programı bölgemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

2020 Yılı Bartın İli Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında; yerel yönetimler, kamu kurum ve kuruluşları, 5355 Sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanunu Çerçevesinde Kurulmuş Mahalli İdare Birlikleri, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, üniversiteler,  kar amacı gütmeyen kooperatifler , kar amacı gütmeyen birlikler, sivil toplum kuruluşlarına destek verilecek.

Gerçek kişiler, kar amacı güden kurum ve kuruluşlar,  kamu kurum kuruluşları hariç tüzel kişiliği olmayan kuruluşlar, başvuru sahibi veya ortağı olarak bu mali destek programına başvuramayacak.

 

ETİKETLER : bakka destek toplantı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi