Uslu’dan kongre çağrısı!

Yeniden Refah Partisi Çaycuma İl Başkanı Tuncay Uslu, Partisinin 17 Kasım Pazar günü Ankara’da yapılacak olan ilk Olağan Büyük Kongresi için çağrıda bulundu.
Bu haber 2019-11-14 16:33:57 eklenmiş ve 967 kez görüntülenmiştir.

 

“Tüm halkımızı bu tarihi güne katılmaya çağırıyoruz”

 

Yeniden Refah Partisi, 1. Olağan Büyük Kongresi’ne gidiyor. Yeniden Refah Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Uslu, 17 Kasım Pazar günü saat 09.00’da Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongresine davet çağrısı yaptı.

Çaycuma halkını kongreye davet eden Uslu, “ Burada huzur, burada adalet, burada bereket, burada Refah var.  Türkiye'miz ve milletimiz için burada gelecek var. Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi 17 Kasım Pazar günü saat 09.00’da Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Tüm halkımızı bu tarihi güne katılmaya çağırıyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak biz milletimiz için varız. Burada gelecek var. Yeniden Refah Partisi diğerlerinin hayal dahi edemediklerini gerçekleştirecek tek partidir. Burada gelecek var. Milli Görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partisi’nin bu büyük günde milli görüşün ikinci 40 yılda yeniden şahlanışına vatandaşlarımızla beraber şahitlik edeceğiz. ‘Milletimiz İçin Biz Varız’ sloganıyla liderimiz Sayın Dr. Fatih Erbakan ile birlikte çıktığımız bu yolda herkesin refahı için durmadan yorulmadan çalışacağız. Merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın meşhur bir sözü var; ‘Bir çiçekle bahar olmaz ama her bahar bir çiçekle başlar.’ Cumhuriyet tarihinde ülkemize ilk defa daha önce yapılmayan muazzam hizmetler yaptı. Memura, işçiye, emekliye daha önce verilmeyen zamları yaptı. Havuz sistemi getirerek ilk defa denk bütçe gerçekleştirdi. Ülkemize ilkbaharı yaşatmıştı. Şimdi Yeniden Refah’la yeniden Erbakan’la liderimiz Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’la ikinci baharımızı yaşamak için bu yola çıktık. Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya için. Ağır sanayi hamlelerini yeniden gerçekleştirmek için. Yeniden denk bütçeyi gerçekleştirmek için. Umutları yeniden yeşertmek için. Yeniden başlamak, yeniden millete hizmet etmek için. ‘Kutuplaştırma ve ötekileştirme’ yerine, ‘kucaklama ve birleştirme’yi esas alan, sadece yapılan yanlışları değil, yapılan faydalı işleri de gören ve takdir eden bir siyasi anlayış için. Burada gelecek var. Bu vesileyle tüm hemşerimi bu büyük güne şahitlik etmek üzere kongremize davet ediyorum. Mazluma ümit zalime korku olacak bu büyük günde buyurun sizde yanımızda olun” dedi.

ETİKETLER : Bartın Zonguldak Çaycuma Yeniden Refah Partisi Tuncay Uslu Necmettin Erbakan Fatih Erbakan
Diğer ÇAYCUMA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi