Batı Karadeniz Oda ve Borsa Başkanları Düzce’de toplandı

Batı Karadeniz bölgesindeki borsa ve odaların yönetim kurulu başkanları, Türkiye Odalar Barsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında Düzce’de biraraya geldiler. Toplantıda Bartın’ı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık temsil etti.
Bu haber 2019-10-25 10:01:05 eklenmiş ve 925 kez görüntülenmiştir.

 

Bölgemizi ilgilendiren konuların masaya yatırıldığı toplantıya ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Bartın TSO Başkanı Balık, “İllerin en büyük sivil toplum kuruluşları olarak bölge anlamında istişare içinde olmamız ve güç birliği yapmamız gerekli” dedi.

 

 

Bölge Oda ve Borsaları İstişare Toplantısı’nda TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve çevre illerin Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarıyla bölgemizde yaşanan sorunları konuşma ve fikir alış verişinde bulunma fırsatı yakaladıklarını ifade eden Balık, “Ülkemizin en verimli coğrafyasında yaşıyoruz birlikte hareket edersek daha fazla katma değer ve güç kazanırız. Bunun için bölgemizdeki tüm illerin ‘Ortak Akıl’ oluşturması ve birlikte hareket etmesi çok önemli. Bölge Oda ve Borsaları İstişare Toplantısını düzenleyerek  bu birlikteliği sağlayan ve bizleri bir araya getiren Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin'e teşekkür ediyorum, çok verimli bir toplantı oldu. Karadeniz Bölgesi'ni bir araya getiren İstişare toplantısında ülkemiz ekonomisinde yaşanan gelişmeler ve diğer güncel gündem konuları da ele alındı” diye konuştu.

ETİKETLER : Bartın Bolu Düzce TOBB Bartın TSO Rifat Hisarcıklıoğlu Halil Balık
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi