BAKKA toplantısı Karabük’te yapıldı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı Ekim ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında Karabük’te yapıldı.
Bu haber 2019-10-17 10:48:55 eklenmiş ve 853 kez görüntülenmiştir.

 

 

(Haber Merkezi) - Toplantıya; BAKKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Bartın Valisi Sinan Güner, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Karabük Valisi Fuat Gürel, Yönetim Kurulu Üyeleri Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Metin Demir, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz ile ajans uzmanları katıldı.

BAKKA tarafından bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasını artırmak amacıyla yürütülen mali destek programlarına önem verilerek, bölgemizdeki kamu kurumu, sivil toplum kuruluşları ile ticari işletmelerin tanıtımı, pazarlama ve yeni yatırım kazandırma yönündeki çalışmalara katkı sağlanmasına devam edilmesi hususlarının  görüşülmesinin ardından yönetim kurulu toplantısı sona erdi.

Toplantının ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Toplantıda bölgemizin gelişmesi için yine önemli kararlar aldık. Bu toplantının ve toplantıda alınan tüm kararların bölgemiz ve memleketimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ETİKETLER : bakka toplantı karabük
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
BARTIN HALK GAZETESİ
© Copyright 2020 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Eybey Medya tarafından yürütülmektedir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi